Super fine blonde bukser fra Culture. Buserne er i en flot grov blonde med vidde i benene. Der er elastik i taljen og et indvendigt foer.Brug den med matchende bluse for look af en jumpsuit. Eller sæt en grov strik og boots til.
Smart kjole i imiteret læder fra Culture. kjolen har 3/4 lange ærmer med slids og er knælang. Foran er øverst trykknapper samt en flot flæsedetalje og en rund halsudskæring. Style fx. kjolen med et par flotte strømpebukser til.
Super cool og trendy Ecco Sneaks i hvidt læder med marineblå hælkap, mørk navy og lys grå ruskindsdetaljer. Skoen snørres og er med en super solid gummibånd for et godt fodfæste.
Skøn quiltet vest med høj hals og trykknapper. Vesten er fra Culture og har en elastik i taljen så man kan stramme den lidt ind for at give facon. Super fin over kjoler, bluser og strik.
Super flot herre inspireret vest fra Marta. Vesten er lys grå med en lys nålestrib. Den har krave, v-udskæring og lukkes med en enkelt knap. Styl den over kjoler, bluser, skjorter og t-shirts.
Super flot strikket Marta vest. Vesten går ned i v og lukkes med tre smukke knapper foran. Den fåes i beige og gammel rosa med farvede nister. Super flot at bruge over en skjorte.
Fineste herre inspireret habit vest fra Nümph. Vesten er grå med en smal hvid strib. Indeni er det smukkeste foer i flotte glade farver, en typisk detalje fra Nümph som har sans for detaljerne. Brug den alene eller over en T-shirt eller skjorte , mix ev t. med matchende habitbukser.
Soya Concept står bag denne skønne teddy fleece vest. Vesten har en høj hals, lynlåslukning og to lommer. Pasformen er løs og behagelig. Vesten holder dig dejlig varm.