Smart ECCO damesneaker i lækkert lys mint skind med struktur. Skoen har hvid snøre. Den har brune skind-detaljer på bagkappe samt en hvid skind-dæksål. Skoen er både fin til hverdag, men også til fester.
Virkelig skøn flyverdragt fra name it med enhjørninger på. Denne flyverdragt er med:
* Åndbart 4000g/m2/24t * Fuldt tapede sømme for en komplet vandtæt beskyttelse * Membran som et ekstra lag mellem foring og skalstof for en komplet vandtæt beskyttelse * Vandtæt 10.000mm * Vindtæt * Holdbarhed 50.000 Martindale * Lukning : YKK-lynlås for et funktionelt * Ben detaljer : Elastiske benåbninger, Aftagelige og justerbare stropper af slidstærkt gummi for en behagelig pasform omkring foden * Fleecefor giver varme og en blød følelse * Høj isolering * Aftagelig detalje af imiteret pels * Aftagelig hætte af hensyn til sikkerheden * Isoleret sædeområde
Flot quiltet jakke fra Mads Nørgaard i mørk navy. Passer perfekt til overgangen forår-sommer og sommer- efterår. En tidsløs jakke, som er god i garderoben.
* 100 % Polyamid. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Super flot Tommy Hilfiger dunjakke i enten i navy eller sort med de klassiske vandrette syninger. Den er med aftagelig hætte, som fæstnes med trykknapper og velcro. Jakken er lettere foret med fleece og broderet på indersiden. Den har lynlås hele vejen ned og er med indvendig vindstolpe.
Flot Tommy Hilfiger jakke i navy til dreng. Den åbnes med lynlås og har en høj hals, hvor der er en hætte, som kan foldes ud. Jakken har en skrå lomme i hver side med trykknapper.