Flot sandal fra Gabor i sort til dame. Med sin overdel i læder og ydersål i syntetisk materiale vil denne model med hurtigt blive din foretrukne sandal. Den har både velcro ved ankel og på front, så nemt at komme af og på. * Overdel : Læder. * For : Tekstil. * Indvendig sål : Læder. * Udvendig sål : Syntetisk. * Hælhøjde : 7.0cm
Super fine leggings fra Hummel i mørk navy med blomsterprint over det hele samt guld logo på front. De har elastikkant og kan styles med en kjole over eller en kort overdel.
* 95 % Bomuld, 5 % Elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Super søde sweatpants til baby-mini pige. De er i en flot lavendel med røde og gule blomster. Et lille sølv Hummel logo på venstre ben og sølvstriber ude i siden.
* 50 % Bomuld, 50 % Polyester. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
150,00 DKK249,95 DKK
Cookies hjælper os med at holde styr på varekurv og andre services. Ved at benytte vores hjemmeside, tillader du brug af cookies.