Enkel og fin bluse med flæsedetaljer fra Rosemunde. Blusen er ensfarvet rosa og har en stribet struktur i vævningen. Der er korte ærmer og en lidt høj hals med flæser. *35% Polyester *65% Viskose
203304-1009 Lækker sporty sandal fra Hummel med en god pasform i blå, overdelen er lavet i mikrofiber og kan reguleres ind efter foden med 2 velcro remme over vristen for en optimal pasform. Indvendig er den foret med polyester der er hurtigtørrende og blød imod foden. Ydersålen er lavet i gummi der giver en fleksibel gang med et godt greb.
Super smart og blød sneakers i hvid til Dame. Den er fra Rieker og er let og nem at komme i. Modellen har et fedt tidsløst design, som kan bruges til enhver lejlighed.