Seje Hummel sko i blåt tekstil og imiteret læder. På både inder- og ydersiden er de klassiske hummel-vinkler i sort med hvid kantstreg, og på hælen er hummel logoet stående i hvid. På pløsen er der en logo-applikation i hvid. Hummel skoene har elastiske snøre samt en velcrorem øverst, så de let kan tilpasses. Skoene har en fast hælkappe, og omkring åbningen er de godt polstret. Indvendigt har de en let tekstilforing, mens der i bunden er en blød indersål.
Skoene har en hvid ydersål med en brun, mønstret bund, så barnet er sikret et godt fodfæste.
Lækker Banu sweatpant fra Soya Concept. Disse skønne bukser har en justerbar talje med elastik og snøre. Skrålommer og en enkelt paspolreret baglomme. Bukserne har en løs pasform. Style disse bukser med en af de matchende sweatshirts for et smart hjemme-look.
Dette lækre regnsæt fra Mikk-Line er vand- og vindtæt. Regnbukserne er udstyret med fodstropper, der forhindrer bukserne i at glide op og holder fødderne tørre. Regnbukserne har tilmed justerbare seler.
* Refleksdetaljer. * Vand- og vindtæt. * Hætten kan tages af. * Fodstropper. * Svejste sømme. * Vandtryk på 5000 mm. * 100% Genbrugt polyurethan.
Dette lækre regnsæt fra Mikk-Line er vand- og vindtæt. Regnbukserne er udstyret med fodstropper, der forhindrer bukserne i at glide op og holder fødderne tørre. Regnbukserne har tilmed justerbare seler.
* Refleksdetaljer * Vand- og vindtæt * Hætten kan tages af * Fodstropper * Svejste sømme * Vandtryk på 5000 mm * 100% Genbrugt polyurethan
349,95 DKK
Cookies hjælper os med at holde styr på varekurv og andre services. Ved at benytte vores hjemmeside, tillader du brug af cookies.