Culture har lavet denne lange feminine skjorte. Den har en flot v-udskæring med flæsedetaljer, knaplukning og stiklommer. Ærmerne er utrolig smukke med lyse blonder nedfaf det 3/4 lange ærme.
Sød ballerina sko fra New Feet lavet i naturfarvet skind med detaljer af smart snake prægning, skoen har vristrem der nemt lukkes med velcro. Indvendigt ligger der en blød og støddæmpende protektor sål der er 6 mm, den er desuden udtagelig så der vil være plads til at benytte individuelle indlæg. Indvendigt er skoen foret med OnSteam der absorbere fugt hurtigt og den lette ydersål er lavet i New Generation EVA og har et hælløft på 25 mm . Læst W
Super smarte Hummel bukser med leo print all over samt sølv vinkler i siden. De er bløde og behagelige, perfekte til leg og bevægelse. Et broderet Bumblebee® logo samt bindebånd i taljen.