Pæn og enkel sandal til damer fra Ecco, sandalen har en praktisk justerbar rem over vristen der gør den nemt kan justeres. Dertil ren rem over forfoden, der er med til at give en god pasform. Sandalen er lavet i Eccos velkendte gode kvalitets materialer, som både sikre god komfort og stødabsorbering.
Super lækker Name It rib body i en lækker Jersey kvalitet, som er let og strækbar. Den er med knap og tryklåslukning. Den er med lange ærmer, og en bedstefar O-hals.
* 57% Bomuld - økologisk, 38% Modal. * 5% Elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Super skøn Hummel sweat cardigan med lynlås til dreng i navy. I siden er der kombineret farver med army. Desuden er der hvide Hummel vinkler. Cardiganen er perfekt over en T-shirt.
* 100 % Økologisk Bomuld. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Super skøn Hummel sweat til dreng i en fin army. I siden er den mørk navy og lys army med hvide vinkler. Halsen er rund med rib kant, også på ærmer og bund. Den har praktiske trykknapper, så nemt at få over hovedet.
* 100 % Økologisk Bomuld. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.