Gabor loafers til dame i sort lak farve. Utrolig flotte loafers fra Gabor med en overdel i ægte skind samt en skridsikker og ekstra grov gummisål på en en lille 2,5 cm hæl. Ekstra blødt fast indlæg i denne loafers som øger komforten for din gang og fødder hele dagen. Flot detalje med rem på fronten af loafers som skaber en tidløs og moderne loafers som kan styles til de fleste outfits.
Super bløde velour leggings i en skinnende kvalitet med fibre, der følger håndens strøg. De fåes enten i lys lilla eller mørk blå. Behagelige at have på og kan bruges under en kjole eller sammen med en sweat.
* 95% Polyester, 5% Elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Super skøn Hummel sweat cardigan med lynlås til dreng i navy. I siden er der kombineret farver med army. Desuden er der hvide Hummel vinkler. Cardiganen er perfekt over en T-shirt.
* 100 % Økologisk Bomuld. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Super skøn Hummel sweat til dreng i en fin army. I siden er den mørk navy og lys army med hvide vinkler. Halsen er rund med rib kant, også på ærmer og bund. Den har praktiske trykknapper, så nemt at få over hovedet.
* 100 % Økologisk Bomuld. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.