En pæn og enkel Viking Navigator gummistøvle i naturgummi, velegnet til både børn og voksne. Den er neutral sort og har en skøn og behagelig en skøn yder sål. Den har snøre pynt, reflekser og er utrolig blød.
Super skønne unisex tøfler i lækker filtet uldkvalitet fra ikoniske Glerups. Tøflen har en naturlig gummisål, som giver dig den bedste komfort, sikkerhed i form af skrid. De kan fx bruges til en smut tur ud til postkassen eller en tur med hunden i tørt vejr.
Smuk feminin bluse fra Culture. Blusen har kalvekrøs og små knapper ned foarn. På hver side af knaplukning er der også en fin bort med et hul mønster. Der er 3/4 lange ærmer med en smal elastikkant.
Sød og feminin Culture bluse. Blusen har albue lange ærmer, v-udskæring og fine hvide broderier. De hvide striber er flotte på den lyseblå baggrund. Pasormen er løs og behagelig.
Super fin kortærmet bluse fra Culture i blå og sand med fint blomsterprint. Den er med v-hals og har elastikkant ved halsen, så den rynker lidt. Fin detalje med en sød blondekant ved ærmet.
* 100% viskose. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Lækker viskose bluse i et skønt livligt print. Blusen er fra Culture med en flot v-udskæring og lange ærmer. På ærmekant og nederst er der en bred smockkant. Blusen kommer i et flot, frisk og farverigt print.
Smuk viskose bluse fra Culture i skønne forårs nunancer. Blusen et kort løst ærme med flæsedetalje, en fin v-udskæring og en løs pasform. Style den til shorts, hørbukser og jeans alt efter lejligheden.