Super god, solid og komfortabel sommer sandal fra Shoedesign Copenhagen. Sandalen hedder 'Renata'. Sålen er blød og der er en rem på med guldspænde, som gør dem lette at tilpasse foden.
* Normal pasform.
* 100% læder.
* Håndlavede i Europa.
Flot og super behagelig sko til damer fra New feet, som er lavet med en pæn og behagelig overdel i Nubuck, i en flot lys farve, der ikke alene giver dem et flot udtryk, men også gør dem super behagelige at have på. Skoen er lavet med snørebånd, der gør den super nemme at justere og tilpasse til foden, og så er der på siden påsat en praktisk lynlås, der gør dem hurtig og nemme at få af og på.
Læst: 74
Læstegruppe: S
Indersål: Protektor 6 mm (udtagelig)
Fin og elegant Culture jakke i en taft agtig kvalitet med let shine. Jakken har en klassisk skjortekrave og korte pufærmer. Den lukkes med en enkelt hængte i halsen. Brug den enten åben eller lukket uden på en kjole eller top.
Nümph står bag designet på denne fine og feminine T-shirt. T-shirten har smukke brodrede blomster i forskellige farver, korte ærmer og rund halsudskæring. Pasformen er løs og behagelig.
Super smart thermostøvle med smukke blomster over det hele. Termogummistøvlen er produceret i vandtæt naturgummi foeret med uld, der er et temperaturregulerende og svedabsorberende naturmateriale, som holder fødderne tørre og varme. Indersålen har dobbelt uld-lag, og kan desuden tages ud hvis den er blevet fugtig og skal tørre.
Fin top med krave fra Culture. Brug toppen som snydekrave under fx. strik. Den har v-udskæring og en fin krave og en flot runding i siden. Den øverste del er i blød t-shirt kvalitet og krave og nederste del i skjortestof.
Fineste strikkede top fra Culture. Toppen har smalle stropper og en lækker off white farve. Style den gerne med en T-shirt eller skjorte under. Super fin at bruge til dine sommer shorts på en varm dag.
Fineste Culture ærmeløse skjorte med flæser. Skjorten har krave og feminine flæser rundt i ærmekanten og henover brystet. Skjorten lukkes med fine knapper foran. Skøn blød, let og lækker kvailtet.
Super fin Cuture bluse i et klassisk look. Blusen er ærmeløs og har en høj krave som lukkes bagpå med 2 små knapper. Den har etr loose fit og er perfekt under fx. en blazer da den ikke fylder noget.
*65%% Viskose
*35% Polyester